Sprzedaż ryb

 

Sprzedaż ryb to głównie świeże ryby złowione w Morzu Bałtyckim przez nasze jednostki rybackie UST-101 i UST-142. Nasze motto to: Dzisiaj ryby złowione, jutro przez Państwa zjedzone. Szczegóły pod ikonką „internetowy sklep rybny”

Wędkarstwo morskie

 

Wędkarstwo morskie uprawiamy przy użyciu dwóch łodzi rybackich 12metrowych UST-101 i UST-142 w pełni wyposażonych i kompleksowo zmodernizowanych w 2012r. Zapraszamy na niezapomnianą przygodę z doświadczoną załogą rybacką, szczegóły pod ikonką „wędkarstwo morskie”.

Agroturystyka nad morzem

 

Agroturystyka nad morzem u erybaka to klimatyzowane drewniane domki letniskowe, znajdujące się na ogrodzonym terenie 1ha z wieloma atrakcjami i rodzinną atmosferą. Zapraszamy na wypoczynek przez cały rok szczegóły pod ikonką „domki nad morzem”. Ustka- Duninowo.

Apartament Ustka


 

Zapraszamy do przytulnego w pełni wyposażonego Apartamentu w centrum Ustki położonego przy  Mar. Polskiej 46/1 (główna ulica, tuż przy porcie). Apartament składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Bezpłatne miejsce parkingowe w podwórzu kamienicy. Internet Wi-Fi, płaski telewizor, leżaki, parawan plażowy. Sypialnia z łożem 1,4m w drugim pokoju rozkładana wersalka (możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego dla dziecka).Tolerujemy zwierzęta za dodatkową opłatą.

 

Zapraszamy na wypoczynek przez cały rok, tel. kontaktowy 888 997 112.