Sprzedaż ryb

 

Sprzedaż ryb to głównie świeże ryby złowione w Morzu Bałtyckim przez nasze jednostki rybackie UST-101 i UST-142. Nasze motto to: Dzisiaj ryby złowione, jutro przez Państwa zjedzone. Szczegóły pod ikonką „internetowy sklep rybny”

Jacht żaglowy

 

Żeglarstwo morskie uprawiamy przy użyciu 11 metrowego jachtu Viko S35 z 2020 roku w pełni wyposażonego. Zapraszamy na niezapomnianą przygodę z doświadczonym skiperem, szczegóły pod ikonką „Jacht żaglowy”.

Agroturystyka nad morzem

 

Agroturystyka nad morzem u erybaka to klimatyzowane drewniane domki letniskowe, znajdujące się na ogrodzonym terenie 1ha z wieloma atrakcjami i rodzinną atmosferą. Zapraszamy na wypoczynek przez cały rok szczegóły pod ikonką „domki nad morzem”. Ustka- Duninowo.

Kampery Vip


 

Zapraszamy do wypożyczenia przytulnego całorocznego w pełni wyposażonego Kampera. Samochód posiada trzy łóżka w dwóch pokojach oraz kuchnię i łazienkę. Przeznaczony jest dla czterech osób. W zintegrowanym garażu umieściliśmy leżaki i parawan plażowy. Na tylniej ścianie zamontowany bagażnik rowerowy i kamera cofania. Na wyposażeniu klimatyzacja, ogrzewanie i TV.

 

Zapraszamy na wypoczynek przez cały rok, tel. kontaktowy 888 997 112.