Sprzedaż ryb

 

Sprzedaż ryb to głównie świeże ryby złowione w Morzu Bałtyckim przez nasze jednostki rybackie UST-101 i UST-142. Nasze motto to: Dzisiaj ryby złowione, jutro przez Państwa zjedzone. Szczegóły pod ikonką „internetowy sklep rybny”

Jacht żaglowy

 

Żeglarstwo morskie uprawiamy przy użyciu 11 metrowego jachtu Viko S35 z 2020 roku w pełni wyposażonego. Zapraszamy na niezapomnianą przygodę z doświadczonym skiperem, szczegóły pod ikonką „Jacht żaglowy”.

Agroturystyka nad morzem

 

Agroturystyka nad morzem u erybaka to klimatyzowane drewniane domki letniskowe, znajdujące się na ogrodzonym terenie 1ha z wieloma atrakcjami i rodzinną atmosferą. Zapraszamy na wypoczynek przez cały rok szczegóły pod ikonką „domki nad morzem”. Ustka- Duninowo.

O nas


Jesteśmy rodzinną firmą działającą od 1998r z siedzibą w nadmorskim mieście Ustka. Zajmujemy się rybołówstwem i sprzedażą ryb, wędkarstwem morskim oraz wynajmem całorocznych domków letniskowych. Mamy też w ofercie do wynajęcia morski jacht żaglowy i całoroczne kampery. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej i zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które szczegółowo opisane są pod przypisanymi do nich ikonkami.