Sprzedaż ryb

 

Sprzedaż ryb to głównie świeże ryby złowione w Morzu Bałtyckim przez nasze jednostki rybackie UST-101 i UST-142. Nasze motto to: Dzisiaj ryby złowione, jutro przez Państwa zjedzone. Szczegóły pod ikonką „internetowy sklep rybny”

Wędkarstwo morskie

 

Wędkarstwo morskie uprawiamy przy użyciu dwóch łodzi rybackich 12metrowych UST-101 i UST-142 w pełni wyposażonych i kompleksowo zmodernizowanych w 2012r. Zapraszamy na niezapomnianą przygodę z doświadczoną załogą rybacką, szczegóły pod ikonką „wędkarstwo morskie”.

Agroturystyka nad morzem

 

Agroturystyka nad morzem u erybaka to klimatyzowane drewniane domki letniskowe, znajdujące się na ogrodzonym terenie 1ha z wieloma atrakcjami i rodzinną atmosferą. Zapraszamy na wypoczynek przez cały rok szczegóły pod ikonką „domki nad morzem”. Ustka- Duninowo.

Rybołówstwo


Rybołówstwo to nasza pasja, którą wykonujemy jednostkami rybackimi UST-101 i UST-142 w nadmorskiej miejscowości Ustka. Poławiamy różnymi metodami (siatki, haki, takle) zależnymi od pogody i gatunku ryb, jakie chcemy pozyskać (łosoś, dorsz, turbot, gładzica, flądra, śledź, sandacz, szprotka).